Przecinarki plazmowe ręczne

Mimo całej wygody, jaką wnoszą do prac spawalniczych przecinarki plazmowe zmechanizowane - nie mogło w ofercie MigoMat zabraknąć tych typu ręcznego. Wielu profesjonalistów, jak i hobbystów ceni sobie jakość efektów uzyskanych z ich pomocą - dlatego postaraliśmy się o to, by każda przecinarka plazmowa dostępna w naszej ofercie odpowiadała na te wysokie oczekiwania względem cięcia metali.

Sherman Cutter 110 Sherman Cutter 110 2
Dostępny
Przecinarki plazmowe ręczne

Przecinarka plazmowa Sherman Cutter 110 HF 40 mm

SINW-CUTTER110
4 399,00 zł
Zestaw zawiera: Przecinarka plazmowa SHERMAN CUTTER 110 Uchwyt do ciecia plazmą A-101 - 6m Przewód masowy z zaciskiem kleszczowym Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Przecinarka plazmowa ręczna dla wymagających - jakość, wygoda, dobra cena

Bez względu na to, jaka maksymalna grubość cięcia Państwa interesuje, bądź też, czy chodzi o aluminium, czy cięcie materiału ze stali nierdzewnej - jesteśmy przekonani, że naszej ofercie znajdzie się narzędzie do cięcia ręcznego na miarę potrzeb. Od każdej prezentowanej tutaj przecinarki plazmowej można oczekiwać wysokiej jakości pracy - są to urządzenia doskonale sprawdzające się nawet przy trudnych warunkach cięcia, z racji tego iż zostały wzbogacone o liczne funkcje i nowoczesne technologie. To właśnie temu można liczyć na nie przy każdej grubości, każdym materiale i bez względu na to, jaki cykl pracy nas interesuje. Można też liczyć na nasze fachowe doradztwo - z przyjemnością podzielimy się wiedzą i podpowiemy, która propozycja zapewniająca cięcie plazmowe spełni Państwa oczekiwania.

Nowa jakość cięcia plazmowego - funkcjonalne przecinarki ręczne w MigoMat

W zależności od tego, jaka dokładnie przecinarka plazmowa jest Państwu potrzebna - dobierzemy coś odpowiedniego do preferencji, funkcji i budżetu. Mamy propozycje idealnie nadające się do maszynowego cięcia zarówno dla profesjonalistów, jak i hobbystów cięcia plazmą - nasza oferta jest różnorodna i pozwala na naprawdę precyzyjną jakość cięcia. Zachęcamy więc wszystkich klientów zainteresowanych poznaniem nowej jakości cięcia plazmą do bliższego spojrzenia na pełen zakres urządzeń w tej kategorii. Dzięki dostępnym tutaj przecinarkom ręcznym kontrola cięcia plazmą powietrzną stanie się dużo łatwiejszym i bezpieczniejszym zadaniem. Cięcie ręczne wymaga dopracowanych rozwiązań - i my takie zapewniamy.

Produkt dodany do porównania
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć