Stoły spawalnicze

Stół spawalniczy zapewnia szybkie i precyzyjne opcje obróbki prostej konstrukcji 2d (budowa balustrad), ale przede wszystkim precyzyjną pracę na obiektach o większej liczbie wymiarów. Oprócz uproszczonej produkcji pojedynczych przedmiotów, ma również zaletę w produkcjach seryjnych. Czasochłonna praca, taka jak pomiar i dokładny układ poszczególnych części, jest znacznie uproszczona i powtarzalna. Dla stołów mamy również przygotowany bogaty wybór narzędzi do stołów spawalniczych i akcesoriów.

Uwaga: Stoły spawalnicze oraz dedykowane do nich narzędzia występują w 3 typach: 

  1. ECO (gr. blatu stołu 8mm)

  2. PLUS (gr. blatu stołu 12mm)

  3. PRO (gr. blatu stołu 15mm)

Narzędzia z wszystkich serii można ze sobą mieszać. Należy jednak wtedy stosować dedykowane trzpienie mocujące UNI (uniwersalne), których regulacja wysokości pozwala na blokowanie narzędzia w blacie stołu o zróżnicowanej grubości.

ZAPOZNAJ SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ STOŁÓW SPAWALNICZYCH I OSPRZĘTU - KATALOG ON LINE

Kątownik  200x200
  • Wyprzedaż!
Dostępny
Akcesoria do stołów spawalniczych

Kątownik 200x200

N.013
400,00 zł
Kątownik  450x250
  • Wyprzedaż!
Dostępny
Akcesoria do stołów spawalniczych

Kątownik 450x250

N.015
498,00 zł
Kątomierz
  • Wyprzedaż!
Dostępny
Akcesoria do stołów spawalniczych

Kątomierz

N.008
216,50 zł
Pokazano 1-24 z 121 pozycji

Stół spawalniczy - sprawdź nasza ofertę stołów spawalniczych

Stół spawalniczy to ważne narzędzie w pracy spawacza. Zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale także powtarzalność wykonywanych konstrukcji. W naszej ofercie znajdziesz stoły spawalnicze z najwyższej jakości stali. Zadowolą każdego spawacza - od amatora po profesjonalistę. Decydując się na nasze stoły spawalnicze, wreszcie bez przeszkód skupisz się na łączeniu metali. Przestaniesz zastanawiać się nad kwestiami takimi jak komfort i bezpieczeństwo, bo nasze produkty zapewnią Ci jedno i drugie.
Stoły spawalnicze marki GPPH - eleganckie i dobrze zaprojektowane

Wiemy, że właściwie dobrany stół spawalniczy zapewnia precyzyjną obróbkę konstrukcji, ale także pracę na obiektach, które mają większe wymiary. W swojej ofercie mamy stoły spawalnicze znanego i uznanego producenta, firmy GPPH. Ich narzędzia spawalnicze są nie tylko dobrze zaprojektowane, ale także zapewniają komfortową pracę. Nie można nie wspomnieć o tym, że są łatwe w użytkowaniu, więc nadają się również dla amatora.

Markę GPPH obrazują słowa: precyzja, wygoda i porządek. Stół spawalniczy, jaki wybierzesz z naszej oferty, zapewni Ci łatwą i przyjemną pracę.

Jakie parametry ma stół spawalniczy z naszej oferty?

Dzięki nam wybór odpowiedniego stołu spawalniczego nie jest problemem. Dobrze dobrany przyspiesza pracę i umożliwia wykonywanie jednakowych konstrukcji. Sprzęt, który oferujemy jest zrobiony z wytrzymałych materiałów - najwyższej jakości stali nierdzewnej (stal konstrukcyjna S355J2+N). Jego płaska i stabilna powierzchnia wytrzyma nawet duże obciążenie.

Stół spawalniczy, jaki Ci proponujemy, ma płaską i stabilną powierzchnię. Możesz wybrać taki, który łatwo Ci będzie wyposażyć według własnych potrzeb.

W naszych stołach spawalniczych możesz regulować wysokość. Dzięki temu dostosujesz je do swoich potrzeb i sprzętów, których akurat zamierzasz użyć.

A co jeśli szukasz stołów spawalniczych do większych warsztatów? Mamy dla Ciebie idealną ofertę. Nasze stoły spawalnicze możesz ze sobą łączyć w różnych kierunkach i zapewnić pracującym spawaczom komfort i bezpieczeństwo pracy. Stoły modułowe pozwolą Ci zwiększyć liczbę miejsc do mocowania akcesoriów spawalniczych (szczeliny między płytami blatu).

Jak są wykonane nasze stoły spawalnicze?

Jak już wspomnieliśmy, nasz stół spawalniczy wykonany jest z wysokiej jakości stali. Blacha stalowa jest materiałem, który nie został poddany obróbce cieplnej, nie był też ozonowany, azotowany ani hartowany. Stół spawalniczy jest wzmocniony specjalnymi żebrami, które wpływają na wytrzymałość i stabilność jego konstrukcji.

Zwracamy uwagę także na otwory w naszych stołach spawalniczych. Są one frezowane i fazowane, czyli mają załamane krawędzie. Znacząco zwiększa to ich trwałość i zapewnia wysoką jakość powierzchni oraz poprawia dokładność użytych narzędzi.


Stoły spawalnicze PRO, PLUS i ECO, czyli produkty dla każdego spawacza W naszej ofercie znajdziesz:

stoły spawalnicze ECO dla amatorów i osób spawających hobbystycznie,
stoły spawalnicze PLUS dla ceniących dokładność i precyzję,
stoły spawalnicze PRO dla profesjonalistów.


Wszystkie stoły spawalnicze (PRO, PLUS i ECO) są idealnie płaskie. Wymienione modele mają kalibrowane otwory. Zostały wykonane zgodnie z normą ISO 2768-1. Posiadają 3 rzędy otworów w ścianie bocznej. Grubość blachy stołu ECO to 8 mm, stołu PLUS - 12 mm, natomiast stołu PRO - 15 mm. Modele PLUS i PRO mają frezowane otwory (jeśli sobie życzysz, możesz także wybrać model ECO UP, który również ma frezowane otwory). Warto dodać, że stół z serii PRO ma dodatkowo frezowane krawędzie.
Profil nóg ma następujące parametry:
w modelu ECO 60x60 mm,
w modelu PLUS 80x80 mm,
w modelu PRO 100x100 mm.


Nośność poszczególnych modeli także różni się między sobą. I tak:
dla modelu ECO wynosi 250 kg/nogę,
dla modelu PLUS wynosi 500 kg/nogę,
dla modelu PRO wynosi 700 kg/ nogę.


Model ECO ma 4 wersje wymiarowe, natomiast modele PLUS i PRO - 10.
Jak widzisz, w naszej ofercie znajdują się akcesoria dla amatora, hobbysty i profesjonalnego spawacza. W naszym sklepie oprócz wyżej wspomnianych stołów spawalniczych znajdziesz także inne przydatne elementy wyposażenia niezbędne spawaczowi. Kupisz u nas zestaw zacisków, kątomierzy, stoperów, trzpieni. Wśród naszych propozycji znajdziesz również winkiel płaski, krążki, pryzmy i łączniki.

Chcesz spawać amatorsko, hobbystycznie lub profesjonalnie? Dzięki nam każda praca będzie prosta i komfortowa!

Produkt dodany do porównania
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć