Druty spawalnicze

Drut spawalniczy SG2 0,8...
Dostępny
Druty spawalnicze

Drut spawalniczy SG2 0,8 D200 5 kg

7812021
80,00 zł
Drut spawalniczy SG2 do spawania metodą MIG MAG. Szpula D-200, waga 5 kg przy średnicy 200mm.
Pokazano 1-24 z 84 pozycji

Drut spawalniczy samoosłonowy

Profesjonalne spawanie metali wymaga dopasowania i zastosowania odpowiedniej metody, ale także materiału. Najpopularniejsza metoda to MIG/MAG, do wdrożenia której niezbędny jest odpowiednio dobrany drut samoosłonowy. Metoda jest najczęściej wykorzystywana jest w profesjonalnych zakładach, takich jak warsztaty blacharskie, czy też fabryki i obiekty przemysłowe. W ofercie Migomat.com.pl takie podmioty mogą znaleźć drut o odpowiednich parametrach.

Druty do spawania - oferta dla firm i osób prywatnych

W naszej ofercie znajduje się wiele rodzajów drutu w różnych ilościach na szpuli. To sprawia, że także domowi majsterkowicze spawający metodą MIG/MAG, mogą z powodzeniem zaopatrzyć się tutaj w niezbędne elementy. Przygotowując ofertę dla najbardziej wymagających spawaczy, liczących na wysokiej jakości akcesoria do spawania, jesteśmy w stanie sprostać klientom o różnych potrzebach. Na nasz asortyment składają się różne rodzaje drutów o skrajnie zróżnicowanych parametrach technicznych. Informacje o szczegółach podane są w specyfikacji technicznej każdego z nich. Chcąc odnaleźć wśród dziesiątków wariantów odpowiednie produkty, wystarczy skorzystać z wygodnej wyszukiwarki na naszej stronie.

Jaką grubość drutu wybrać?

Drut z oferty spawalniczej Migomat.com.pl charakteryzuje zróżnicowana grubość. Wśród można znaleźć następujące warianty:
0,8mm,
1,0 mm,
1,2 mm,
1,6 mm,
2,0 mm,
2,4 mm,
3,2 mm.
Najpopularniejsze są druty spawalnicze o grubości 0,8 mm, które są wykorzystywane do spawania najcieńszych blach - na przykład w warsztatach samochodowych lub ślusarskich. Stosuje się je do spawania niewielkich elementów, czy konstrukcji, jak na przykład ogrodzenia kute, czy tłumiki samochodowe. Do użycia przy obróbce grubszych blach proponujemy druty grubsze, które w skrajnym przypadku mogą mieć nawet 3,2 mm. Średnica drutu zawsze jest podana przy opisie każdego produktu z naszej oferty. Wszystkie z nich są wykorzystywane do urządzeń MIG/MAG i stosowane przy użyciu gazu osłonowego.

Druty do spawania różnych metali

W naszym asortymencie można z powodzeniem znaleźć wersje drutu do różnych metali, takich jak aluminium, stale węglowe, jak i do stali nierdzewnej. Po odpowiednim ustawieniu w wynikach wyszukiwania, znajdą się tylko wersje spełniające odpowiednie kryteria. Dobierając parametry można zdecydować na przykład, czy ma to być drut samoosłonowy, czyli bezpieczny wariant, nie wymagający korzystania z dodatkowej osłony gazowej. Często jest on stosowany przez fachowców w warsztatach.

Dobre ceny i zróżnicowana oferta

Nasz asortyment akcesoriów do spawania przy użyciu gazu jest bardzo szeroki, przez co jesteśmy w stanie zaoferować różne produkty w szerokim spektrum cenowym. Cena produktów zależy między innymi od tego, jak duża jest szpula drutu, a w zależności od produktu może ona mieć od niecałego kilograma do aż 15 kg. Ocena naszych klientów dotycząca produktów z naszego sklepu jest dla nas kluczowa, dlatego bazujemy tylko na sprawdzonych i uznanych producentach.

Produkt dodany do porównania
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć