Migomat Magnum MIG 208 MMA
Migomat Magnum MIG 208 MMA
Migomat Magnum MIG 208 MMA

Migomat Magnum MIG 208 MMA

U MI 208MMA
1 471,00 zł
Brutto

Prosty migomat do domu. Regulacja ręczna. Prąd spawania 200A/60%, zasilanie 230V

W zestawie:
Spawarka inwertorowa: Magnum MIG 208 MMA
Uchwyt spawalniczy MB15 - 3m
Kabel elektrodowy
Kabel masowy

Opis

Magnum 208 MIG MMA

Uniwersalny półautomat spawalniczy, przeznaczony do spawania metodą MIG/MAG stali oraz metali kolorowych, w tym aluminium stali nierdzewnych.

Spawarka półautomatyczna MIG 208 MMA to urządzenie inwertorowe wykonane w technologii IGBT. Służy do spawania ręcznego stali konstrukcyjnych niskowęglowych i stopowych metodą MMA (elektrodą otuloną) oraz w osłonie gazów ochronnych (metoda MIG/MAG).

Znajduje zastosowanie w pomieszczeniach zamkniętych lub zadaszonych, nie narażonych na bezpośrednie działanie wpływów atmosferycznych.

Migomat został zbudowany na tranzystorach IGBT zapewniających małe straty mocy, zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu.

Współpracuje ze szpulami drutu D100 (1 kg) oraz D200 (5 kg).

Funkcje:

- Spawanie „bez gazu” - flux

- Funkcja „Spool Gun”

- 3w1 (MIG MAG,MMA i TIG Lift)

- BURN BACK - zapobiega przytopieniu drutu z uwagi na krótkotrwałe jego wysunięcie po zakończeniu procesu spawania.

Zestaw:

- Uchwyt MIG MB15 z eurozłączem

- Uchwyt elektrodowy - 2m

- Kabel masowy - 2m

- Instrukcja obsługi w języku polskim

 Uwagi:

- uniwersalny półautomat spawalniczy do spawania metodą MIG/MAG stali oraz metali kolorowych, w tym aluminium i stali nierdzewnych.

- można spawać cienkie blachy, stal rurową, kotłową a nawet okrętową

 

Migomat Magnum MIG 208 MMA to profesjonalny półautomat spawalniczy. Jest on przeznaczony do spawania MIG MAG oraz MMA i TIG Lift. Dzięki tranzystorom IGBT spawarka jest wydajna i praktycznie bezawaryjna. Ten uniwersalny półautomat spawalniczy ma solidną i lekką konstrukcję, która znacznie ułatwia przenoszenie go z miejsca na miejsce. Spawarka Magnum MIG 208 - urządzenie funkcjonalne i niezwykle wydajne W cyklu 60% prąd spawania wynosi tu 200 A. Jak zatem widać, spawarka inwertorowa jest niezwykle wydajna. Nie musisz się martwić także o to, że coś złego stanie się z jej obudową - jest solidna i wytrzymała. Obsługa spawarki jest także bardzo prosta. A wszystko dzięki przejrzystemu panelowi sterowania. Dla profesjonalistów przydatną funkcją może okazać się możliwość podłączenia Spool Gun - uchwytu z podajnikiem drutu. Dzięki temu można spawać różnymi drutami spawalniczymi bez konieczności przezbrajania urządzenia. Spawarka ma funkcję flux, czyli spawania bez gazu. Jedną z bardziej przemyślanych funkcji jest BURN BACK. Zapobiega ona przytopieniu drutu, kiedy po zakończeniu spawania zostaje one lekko wysunięty. Jak spawać spawarką Magnum 208? Spawarka inwertorowa Magnum 208 doskonale nadaje się do spawania metodą MIG MAG, MMA oraz TIG DC. Gdzie więc sprawdzi się prezentowane przez nas urządzenie? Jest wręcz nieodzowne w: pracach montażowych, liniach technologicznych, warsztatach usługowych. Oferowany przez nas migomat zastosujesz do łączenia stali węglowych oraz nisko - i wysokostopowych stali nierdzewnych. To jednak nie wszystko. Spawarka magnum 208 świetnie nadaje się do łączenia żeliwa, żeliwa sferoidalnego oraz metali niezależnych (miedź, nikiel i ich stopy). Urządzenie wykorzystasz także do spawania aluminium, magnezu i ich stopów. Wiele oczywiście zależy od rodzaju i średnicy elektrody. Naszą spawarką możesz spawać nawet cienkie blachy, stal rurową, kotłową i okrętową. Przypomnijmy jednak, na czym polega zastosowanie metody spawania MIG MAG. Metoda ta wykorzystuje łuk elektryczny, który wytwarza się pomiędzy elektrodą topliwą a spawanym materiałem. Cały proces odbywa się w osłonie gazów aktywnych lub obojętnych. Najczęściej wykorzystuje się tu dwutlenek węgla, hel i argon. To wszystko wpływa na trwałość i dobrą jakość spoiny. Klienci cenią sobie spawarkę Magnum 208 za wytrzymałość, łatwość używania oraz funkcjonalność. Nie bez powodu zatem można ją nazwać urządzeniem uniwersalnym gwarantującym małe straty mocy podczas spawania.

Szczegóły produktu

Chłodzenie
wentylator
Napięcie zasilania
230V
Typ uchwytu
MB15
Prąd pulsacyjny
nie
Spawanie bez gazu
tak
Producent
Migomat Magnum
Ilość rolek
2
Natężenie prądu spawania MIG [A]
200A
Cykl pracy MIG [%]
200A/60%
Podajnik drutu
wbudowany, 2 - rolkowy
Szpula drutu
1 kg , 5 kg
Średnica drutu
0,6 - 1,0 mm
Przełącznik 2T/4T
nie
Test podawania drutu
nie
Lutospawanie
nie
Synergia
nie
Stopień ochrony
IP21
Waga
16 kg
Długość uchwytu
3m
Magnum

Opinie

Brak opinii. Możesz być pierwszy i zgarnąć nagrodę
Produkt dodany do porównania
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć