30 lat doświadczenia w branży spawalniczej - to zobowiązuje!

Jesteśmy firmą rodzinną, która od ponad 30 lat zajmuje się branżą spawalniczą w jej szerokim zakresie i rozumieniu. Od początku istnienia równolegle prowadziliśmy działalność handlowo-usługowo-serwisową. Prowadzimy także działalność dystrybucyjną.

Głównymi naszymi odbiorcami są przede wszystkim zakłady produkcyjne, usługowe, remontowe, firmy instalacyjne i budowlane, a także klienci indywidualni. Kompleksowo zaopatrujemy odbiorców w sprzęt i materiały spawalnicze oraz inne wyroby związane pośrednio z tą branżą.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty takich marek jak: Spartus, Ideal, Sherman, Magnum, EWM, MOSA, HYPERTHERM, Messer, MGM, GPPH i wiele innych.

Specjalizujemy się również w sprzedaży wraz z wdrożeniem wypalarek CNC i pełnym serwisem urządzeń spawalniczych takich marek jak: Fronius, EWM i innych.

 

Dlaczego powstał sklep spawalniczy MIGOMAT? Wraz z rozwojem naszej firmy i obecnymi trendami wychodzimy na przeciw użytkownikom, którzy oczekują nowych możliwości zakupów i kontaktu z naszą firmą.

Product added to compare.

Dbamy o Twoją prywatność

Korzystamy z technologii ciasteczek, aby poznać Wasze preferencje i się do Was dostosować

Pamiętaj, że możesz odrzucić akceptację ciasteczek.

Więcej o plikach cookies przeczytasz w naszej Polityce prywatności.