Migomat Sherman MIG 200M

Migomat Sherman MIG 200M

SINW-MIG200M
1 790,00 zł
Brutto
Migomat do domu, regulacja ręczna, zasilanie 230V, cykl pracy 200A/60%

W zestawie:
Spawarka inwertorowa: Sherman MIG 200M
Uchwyt spawalniczy MB15 - 3m
Kabel elektrodowy
Kabel masowy
Instrukcja w jęz. polskim
Gwarancja 2 lata dla konsumentów i firm

Opis

Spawarka półautomatyczna MIG 200M Sherman to urządzenie inwertorowe wykonane w technologii MOSFET. Służy do spawania ręcznego stali i metali kolorowych metodą MMA (elektrodą otuloną) oraz metodą MIG/MAG w osłonie gazów ochronnych lub drutem samoosłonowym bez użycia gazów ochronnych. Stosowana może być również do lutospawania cienkich (do 3mm) blach ocynkowanych. Znajduje zastosowanie w pomieszczeniach zamkniętych lub zadaszonych, nie narażonych na bezpośrednie działanie wpływów atmosferycznych.
Urządzenie posiada wyświetlacze prądu i napięcia spawania, płynną regulację napięcia/prądu spawania, prędkości podawania drutu oraz indukcyjności. Przy spawaniu metodą MMA umożliwia korzystanie z funkcji ARC FORCE. Współpracuje ze szpulami drutu D200 (5 kg). Zasilane jest z sieci jednofazowej 230V 50Hz. W komplecie znajdują się: uchwyt spawalniczy do spawania metodą MIG/MAG 3m, przewód z uchwytem elektrodowym 3m, przewód masowy z zaciskiem kleszczowym 3m i dodatkowa rolka 0,8/1,0 do spawania aluminium.
Opcjonalnie możliwe jest podłączenie uchwytu typu Spoolgun z zamontowanym w nim mini podajnikiem drutu i szpulą D100 drutu stalowego lub kolorowego, dzięki czemu można spawać dwoma różnymi drutami bez konieczności przezbrajania spawarki. Rozwiązanie to oszczędza czas w przypadku konieczności spawania różnych materiałów lub dorywczego wykorzystywania różnych grubości drutów.

Sherman MIG 200 M Spawarka Sherman MIG 200M jest urządzeniem inwertorowym. Została wykonana w technologii MOSFET (tranzystor polowy z izolowaną bramką). Dzięki temu ma ona niewielkie rozmiary oraz jest lekka. Ta technologia wykonania wpływa także na atrakcyjność ceny naszej spawarki. Wykorzystasz ją do ręcznego spawania stali i metali kolorowych metodą MIG MAG (w osłonie gazów aktywnych lub obojętnych), MMA (elektrodą otuloną) lub drutem samoosłonowym bez konieczności użycia gazów. Gdzie i jak można spawać spawarką Sherman MIG 200M? Spawarkę Sherman MIG 200M zastosujesz do spawania, jak i lutospawania cienkich blach ocynkowanych (do 3 mm). Urządzenie wykorzystasz w pomieszczeniach zamkniętych lub zadaszonych, które nie są narażone na bezpośrednie działanie wpływów atmosferycznych. Nasza spawarka znajdzie zastosowanie w: zakładach ślusarskich, warsztatach naprawczych, pracach montażowych. Prąd spawania w cyklu 60% wynosi 200 A. Oferowane przez nas urządzenie oprócz spawania metodą MMA umożliwia korzystanie z metody TIG Lift. Spawarka ma płynną regulację prądu spawania, prędkości podawania drutu oraz indukcyjności. Masz zatem możliwość spawania metali kolorowych metodą MMA elektrodą otuloną. Warto tu zaznaczyć, że podczas kiedy spawasz MMA, możesz wykorzystać funkcję ARC FORCE. Pozwala ona uzyskać stabilny łuk i wyeliminować odpryski. Dzięki tej funkcji łuk elektryczny jarzy się w sposób jednostajny, bez zwarć. Zatem bez problemu połączysz ze sobą wszelkiego rodzaju materiały (przeznaczone do danej metody spawania). Spawarka zasilana jest z sieci jednofazowej 230 V. Współpracuje ze szpulami drutu D 200 (5 kg), jednak opcjonalnie możesz podłączyć drugi uchwyt typu Spool Gun (ma mini podajnik drutu i szpulę). Zalety spawarki Sherman MIG 200M Jak już wiesz urządzenie wykonane w technologii MOSFET jest przystępne cenowo i ma niewielkie gabaryty. Jest więc poręczne - jego przenoszenie nie stanowi problemu. Zastosujesz je do spawania metodą MIG MAG, ale także MMA i TIG Lift. To doskonała opcja zarówno dla początkujących spawaczy, amatorów, jak i profesjonalistów. Używając prezentowanej przez nas spawarki, możesz łączyć aluminium, magnez, nikiel i miedź. Doskonale nadaje się ona także do łączenia stali niskostopowych, jak i niestopowych. Do głównych zalet urządzenia zaliczymy: technologię MOSFET - ma znaczenie, jeśli chodzi o gabaryty urządzenia, redukuje zakłócenia elektromagnetyczne, minimalizuje straty mocy i zwiększa wytrzymałość spawarki, funkcję ARC FORCE - stabilizuje łuk spawalniczy, co wpływa na jakość spawania, wyłącznik przeciążeniowy - zapobiega przegrzaniu się urządzenia, przez co przedłuża jego żywotność. Klienci chwalą oferowaną przez nas spawarkę za odpowiednie gabaryty, funkcjonalność oraz niezawodność. Ogromnym plusem jest to, że można nią spawać i cienkie i grube elementy. W każdym z tych przypadków sprawdza się doskonale.

Szczegóły produktu

Chłodzenie
wentylator
Napięcie zasilania
230V
Typ uchwytu
MB15
Wymiary [mm]
500 x 260 x 540 mm
Prąd pulsacyjny
nie
Producent
Migomat Sherman
Pobór mocy [kVA]
8,8 kVA
Natężenie prądu spawania MIG [A]
30-200A
Cykl pracy MIG [%]
200A/60%
Prędkość podawania drutu [m/min]
1,5-19 m/min
Podajnik drutu
wbudowany, 2 - rolkowy
Szpula drutu
1 kg, 5 kg
Średnica drutu
0,8 - 1,0
Test podawania drutu
tak
Lutospawanie
tak
Synergia
nie
Natężenie prądu spawania MMA [A]
17-185A
Cykl pracy MMA [%]
185A/60%
Waga [kg]
21 kg

Opinie

Brak opinii. Możesz być pierwszy i zgarnąć nagrodę
Produkt dodany do porównania
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć