MIG 358W MMA
MIG 358W MMA
MIG 358W MMA
MIG 358W MMA
MIG 358W MMA
MIG 358W MMA
MIG 358W MMA
MIG 358W MMA
MIG 358W MMA
MIG 358W MMA

MIG 358W MMA

U MI 358W MMA
Towar na zamówienie
3 690,00 zł
Brutto

Opis

Urządzenie MAGNUM MIG 358w MMA IGBT to profesjonalny półautomat spawalniczy zasilany z sieci trójfazowej 400V o maksymalnym prądzie spawania 350A. Urządzenie umożliwia spawanie łukowe topliwym drutem elektrodowym MIG/MAG, drutem samoosłonowym FCAW (należy zmienić biegunowość w spawarce: minus (-) na uchwycie spawalniczym, plus (+) na masie!), oraz metodą MMA z wykorzystaniemelektrod otulonych (rutylowych, zasadowych, kwaśnych).

 

Przeznaczony jest do wszelkiego rodzaju prac spawalniczych w warsztatach ślusarskich, warsztatach naprawczych, przemysłowych, fabrykach itp. Oferowany półautomat wykonany jest w technologii inwerterowej, wyposażony w cyfrowy wyświetlacz prądu i napięcia spawania.

 

Urządzenie MIG 358w MMA IGBT posiada możliwość regulacji indukcyjność, która optymalizuje charakterystykę dynamiczną łuku w zależności od grubości spawanego materiału. Wartość indukcyjności wpływa na kształt spoiny, jej szerokość, głębokość wtopienia oraz ilość rozprysków. Półautomat dedykowany jest do spawania stali niskowęglowej, niskostopowej, stali stopowych oraz aluminium i jego stopów.

 

Źródło prądu zostało zbudowane w oparciu o najnowszą technologie wykorzystującą tranzystory IGBT, co przekłada się na zmniejszenie zakłóceń elektromagnetycznych, małe straty mocy, zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu oraz wpłynęło znacząco na zmniejszenie zużycie energii.

 

Urządzenie posiada płynną regulacje parametrów spawania, wyposażone jest w przeciążeniowy układ zabezpieczenia termicznego, zapobiegający nadmiernemu przegrzewaniu się. Spawarka wyposażona jest w profesjonalny 4-rolkowy podajnik drutu z gniazdem "euro złącze" co pozwala na podłączenie różnych typów uchwytów spawalniczych oraz wyjście na podgrzewacz gazu.

 

PARAMETRY SPAWANIA MIG/MAG:

  • - Prąd spawania MIG/MAG: 50 - 350 [A]
  • - Napięcie spawania MIG/MAG: 16,5 - 31,5 [V]
  • - Napięcie biegu jałowego: 56 [V]

 

PARAMETRY SPAWANIA MMA:

  • - Maksymalny prąd spawania MMA: 280 [A]
  • - Napięcie biegu jałowego: 56 [V]

ZESTAW ZAWIERA:

  • - Urządzenie MIG 358wMMA IGBT,
  • - Przewód roboczy MIG/MAG,
  • - Przewód roboczy MMA,
  • - Przewód z zaciskiem masowym,
  • - Instrukcję obsługi.

Szczegóły produktu

Producent
Migomat Magnum
Szpula drutu
D300 ( 15 kg )
Zasilanie
3x400V
Podwozie kołowe
tak

Komentarze (0)

No reviews
Product added to compare.

Dbamy o Twoją prywatność

Korzystamy z technologii ciasteczek, aby poznać Wasze preferencje i się do Was dostosować

Pamiętaj, że możesz odrzucić akceptację ciasteczek.

Więcej o plikach cookies przeczytasz w naszej Polityce prywatności.