Agregat spawalniczy TS 350 YSX/BC
Agregat spawalniczy TS 350 YSX/BC
Agregat spawalniczy TS 350 YSX/BC
Agregat spawalniczy TS 350 YSX/BC

Agregat spawalniczy TS 350 YSX/BC

C0UF0010
Towar na zamówienie
67 666,00 zł
Brutto

Yanmar 3 TNV 76 (Stage 3A) (3000 rpm)

Opis

Agregat spawalniczo-prądotwórczy MOSA TS 350 YSX 

Silnik Yanmar 3TNV80 z aktualną normą emisji spalin Stage V ( EPA-EURO2 ) obowiązującą od 01.01.2019


MOSA TS 350 YSX to agregat spawalniczo-prądotwórczy oparty o wydajny i oszczędny silnik chłodzony cieczą firmy Yanmar.  

Alternator firmy MOSA zapewnia prąd spawania do 350 A prądem stałym i posiada podwójną skalę regulacji prądu spawania do pracy w niskim zakresie 20-200 A. Agregat spawa wszystkimi typami elektrod otulonych w tym celulozowymi o średnicy do 6 mm. Posiada specjalny system Base Current do spawania pionowych ściegów przy rurociągach, co znacząco ułatwia pracę.  
Chłodzony cieczą silnik wysokoprężny Yanmar ma rozruch elektryczny. System bezpieczeństwa automatycznie wyłącza silnik przy zbyt niskim ciśnieniu oleju, zbyt wysokiej temperaturze, zbyt niskim poziomie paliwa w zbiorniku lub w przypadku usterki ładowania akumulatora.

Posiada funkcję dwuzakresową i napięcie biegu jałowego  65V. W tym modelu zastosowano akumulator 12 V, wskaźnik naładowania akumulatora, a TS 350 korzysta z elektrycznego rozruchu.

Zaletą tej spawarki jest jej wysokoprężny silnik YANMAR, który spełnia wysokie wymagania i jest bardzo wydajny przy zużyciu paliwa 3,5 litra na godzinę. Moc silnika wynosi 16,5 kW (22,3 KM) i ma zdolność generowania dostępnej prędkości 3000 obr / min i trójfazowego generatora prądu przemiennego o mocy 12 kVA.

Zasilanie urządzeń zewnętrznych
– gniazda przyłączeniowe 
Zasilanie odbiorników zewnętrznych jest często niezbędne do wykonania określonego zadania, np. wiercenia, szlifowania, suszenia elektrod czy oświetlenia miejsca pracy. Dlatego też urządzenie TS 350 YS jest
wyposażone w zintegrowany bezobsługowy generator asynchroniczny o mocy do 7 kVA dla urządzeń jednofazowych 230V i do 12 kVA dla urządzeń trójfazowych 400V, z którego można korzystać nawet podczas spawania. Chwilowa wartość napięcia jest widoczna na mierniku. Agregat jest wyposażony w dodatkowe miejscowe uziemienie.

Przy wadze 535 kg spawarka TS 350 YSX jest również zgodna z wymogami UE w zakresie hałasu.

Wyposażony we wszystkie typowe funkcje serii TS, w tym wyłącznik termiczny, przycisk zatrzymania awaryjnego i bezstopniowe sterowanie prądem spawania. Zawiera również opatentowaną przez Mosa automatyczną kontrolę biegu jałowego, w której sterowany elektromagnetycznie elektromagnes wymusza minimalną prędkość obrotową silnika, gdy nie jest on obciążony. Przy obecnym obciążeniu, spawaniu lub wyjściu pomocniczym, elektromagnes nie jest już zasilany i prędkość obrotowa silnika osiąga maksimum.

Kluczowym elementem sukcesu generatorów spawalniczych Mosa jest asynchroniczny alternator spawalniczy Mosa. Ten bezszczotkowy alternator zaprojektowany i wyprodukowany we własnym zakresie przez Mosa oferuje doskonałe właściwości spawalnicze i jednoczesne zasilanie pomocnicze prądu przemiennego i nie wymaga konserwacji, ponieważ nie ma szczotek, a pełny wirnik nie ma uzwojeń.

Transport
Urządzenie jest dostarczane jako stacjonarne. Agregat MOSA TS 351 YS jest wyposażony w centralny zaczep, umożliwiający bezpieczne podnoszenie urządzenia.
Opcjonalnieoferujemy przyczepę z homologacją lub bez.
Funkcje:

  • Poziom hałasu poniżej maks. wartości określających normę 2000/14-CE
  • Licznik godzin pracy ułatwiający serwisowanie.
  • Zamykane osłony silnika i panelu czołowego.
  • Dostępność modeli z ujemną biegunowością i zabezpieczeniem.
  • Uszczelniona podstawa zapobiega ewentualnym wyciekom płynów.

Agregat spawalniczy wymiary

Nasza firma oferuje dostęp do imponującego katalogu części zamiennych, części i akcesoriów dla agregtów MOSA. To, w połączeniu z najlepszą jakością wykonania maszyn Mosa, sprawia, że maszyny są zbudowane tak, aby przetrwały w każdych warunkach, a w razie potrzeby służymy usługami serwisowania i naprawami pogwarancyjnymi.

Szczegóły produktu

Arc Force
tak
Chłodzenie
cieczą
Cykl pracy MMA [%]
350 A 35% - 320 A 60% - 270 A 100%
Napięcie biegu jałowego [V]
75 V
Paliwo
Diesel
Pojemność zbiornika paliwa
45 L
Rodzaj obudowy
super wyciszona
Rodzaj spawarki
MMA i TIG-Lift
Silnik
Yanmar
Waga [kg]
530 kg
Wyciszenie
tak, 67 dB(A) @ 7m
Wymiary [mm]
1610x720x1110 mm

Komentarze (0)

No reviews

Zobacz także

Product added to compare.

Dbamy o Twoją prywatność

Korzystamy z technologii ciasteczek, aby poznać Wasze preferencje i się do Was dostosować

Pamiętaj, że możesz odrzucić akceptację ciasteczek.

Więcej o plikach cookies przeczytasz w naszej Polityce prywatności.