Płyn antyodpryskowy best weld 1L , 1KG

Płyn antyodpryskowy best weld 1L , 1KG

T.013B
W magazynie
85,01 zł
Brutto Wysyłka: 24h
Pojemność
 • 1L
 • 5L

Opis

Preparat antyodpryskowy do spawania
Best Weld
 
Najwyższej jakości i skuteczności preparat antyodpryskowy. Niweluje przywieranie odprysków na powierzchni spawanej w ponad 90% Preparat zawiera inhibitory korozji.
 
Preparat zapobiegający przywieraniu odprysków podczas spawania.

 

Nasz preparat antyodpryskowy charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością podczas spawania (usuwalność odprysków w ponad 90%-ach, a odpryski które zostają na powierzchni, w większości odchodzą po przetarciu rękawicą).

 

Dodatkowo bardzo ważną zaletą naszego produktu jest bardzo łatwe usuwanie samego preparatu po spawaniu. Dzięki temu można po użyciu preparatu bez żadnych problemów malować powierzchnię a nawet cynkować.

 

Wszystkie te tezy zostały udowodnione i zawarte w orzeczeniu opracowanym przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach, gdzie wykonano szereg badań (rtg, makrostruktura, zrywanie) i wynik skuteczności, braku negatywnego wpływu na spoinę i braku negatywnego wpływu preparatu na proces cynkowania, był bardzo pozytywny.

 

Nasz preparat jest bezwonny, bezsilikonowy, bezolejowy, dzięki temu bardzo łatwy do usunięcia po procesie spawania. Najoptymalniej byłoby zastosować do odtłuszczenia powierzchni nasz odtłuszczacz Best Max – jest to bardzo wysokiej jakości i skuteczności odtłuszczacz stosowany do odtłuszczania przed malowaniem, a także do mycia maszyn, urządzeń, posadzek itp.

 

Preparat antyodpryskowy BEST WELD po użyciu pozostawia suchą powierzchnię, dzięki czemu tak świetnie sprawdza się podczas kolejnych etapów produkcji, takich jak malowanie czy cynkowanie.
 
Sposób użycia:
 

Preparat wodorozcieńczalny.

 • 1:1  – stal nierdzewna
  (1 litr preparatu : 1 litr wody)
 • od 1:1 do 1:2 – 1:3 – stal czarna (rozcieńczenie uzależnione od wielu czynników: parametry spawania, drut itd.)

 

UWAGA: Sprawdzić doświadczalnie rozcieńczenie!

 

Wydajny preparat antyodpryskowy

Wydajność to wymierna korzyść dla użytkującego, jednak największą korzyścią jest zaoszczędzony czas, ponieważ bardzo wysoka skuteczność naszego antyodprysku, to brak konieczności czyszczenia materiału z odprysków, a tego nie lubi ani pracownik (lepiej spawać efektywnie bez konieczności czyszczenia- komfort pracy) ale też dla kadry zarządzającej, bo to zdecydowanie większa wydajność produkcyjna. To bardzo ważny aspekt, w dobie deficytu doświadczonych spawaczy. Preparat antyodpryskowy Best Weld „wybacza” i „koryguje” błędy związane z odpryskami, które występują wśród młodych, niedoświadczonych spawaczy. Pozwala też na zniwelowanie odprysków, gdy spawacz używa niskiej klasy drut spawalniczy.

 

Bezkonkurencyjna jakość

Reasumując: preparat bije na głowę inne preparaty wodorozcieńczalne, a najlepiej to widać przy parametrach spawania sprzyjających powstawaniu odprysków, lub też w narożnikach, miejscach trudno dostępnych, gdzie odprysków jest najwięcej i gdzie najciężej je usuwać (różnego rodzaju kratownice, żeberka etc. etc.).

 

Ekonomiczny i skuteczny


Preparat antyodpryskowy Best Weld jest też ekonomiczny. W porównaniu do każdego, nawet najtańszego preparatu w sprayu, będzie tańszy 2-3 krotnie.

Zalety preparatu antyodpryskowego BEST WELD:
 

 • niepalny
 • bardzo wydajny (zdecydowanie wydajniejszy niż np. preparaty w sprayu)
 • nie wydziela niebezpiecznych dla zdrowia substancji lotnych podczas spawania
 • nie zawiera związków olejowych (jak zdecydowana większość preparatów w sprayu), przez co nie ma przeciwwskazań do stosowania na materiałach poddawanych w następnych etapach malowaniu czy cynkowaniu
 • brak odprysków to oszczędność czasu- wzrasta wydajność. Większa wydajność to większe zyski dla firmy!
 • ekonomia: Best Weld w przeliczeniu wychodzi nawet 4-5 krotnie taniej niż preparaty w sprayu!!! Dodatkowo oszczędność czasu z tytułu braku odprysków i możliwość cynkowania po użyciu naszego preparatu.

Szczegóły produktu

T.013B

Komentarze (0)

No reviews

Zobacz także

Product added to compare.

Dbamy o Twoją prywatność

Korzystamy z technologii ciasteczek, aby poznać Wasze preferencje i się do Was dostosować

Pamiętaj, że możesz odrzucić akceptację ciasteczek.

Więcej o plikach cookies przeczytasz w naszej Polityce prywatności.