Przecinarka plazmowa Spartus pro 105 z uchwytem SP100H 6m

Przecinarka plazmowa Spartus pro 105 z uchwytem SP100H 6m

ProCUT105CNC_pak_100H-6
3-5 dni
10 694,92 zł
Brutto

Opis

SPARTUS Pro CUT105CNC. To inwertorowa przecinarka plazmowa ze zintegrowanym gniazdem sterowania CNC. Przeznaczona do cięcia metali i wszelkich materiałów przewodzących prąd elektryczny. Zasilana jest z sieci trójfazowej 400V.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, uzyskaliśmy źródło doskonałe do profesjonalnego wykorzystania technologii cięcia plazmowego. Maksymalny prąd cięcia wynosi 105A, a maksymalna grubość ciętego materiału wynosi 55mm.

Przecinarka plazmowa SPARTUS Pro CUT 105CNC posiada szereg nowoczesnych rozwiązań wspierających proces cięcia plazmowego oraz funkcjonowanie urządzenia. Posiada system zajarzania łuku z wykorzystaniem zjawiska cofającej się elektrody (bez HF).

Przecinarka fabrycznie wyposażona jest w reduktor ciśnienia z blokiem filtrującym, który montuje się z tyłu obudowy, w miejscu specjalnie do tego przeznaczonym (chroniony blok przygotowania powietrza przed uszkodzeniem np. w trakcie przenoszenia).

Przykładowe zastosowania: produkcja, przemysł, stoły CNC.

 

Pakiet SP100H 6m:

  • źródło ProCUT 105CNC
  • uchwyt ręczny SPARTUS® 100H 6m
  • niezbędnik PLAZMA z częściami palnika
  • filtr powietrza z regulacją ciśnienia
  • przewód masowy 3m
  • wężyk powietrzny z opaskami
  • instrukcja obsługi

Szczegóły produktu

Opinie

Brak opinii. Możesz być pierwszy i zgarnąć nagrodę
Produkt dodany do porównania
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć