Migomat Sherman DIGIMIG 200 Pulse
Migomat Sherman DIGIMIG 200 Pulse
Migomat Sherman DIGIMIG 200 Pulse

Migomat Sherman DIGIMIG 200 Pulse

7812202
W magazynie
2 399,00 zł
Brutto Wysyłka: natychmiast

Uchwyt MIG w cenie

Opis

Synergiczna spawarka DIGIMIG 200 Pulse jest innowacyjnym urządzeniem do spawania ręcznego stali i metali kolorowych metodami MIG/MAG, MMA (elektrodą otuloną) i Lift TIG. Urządzenie skierowane jest do zawodowców ceniących wysoką jakość i niezawodność. Stosowane może być również do lutospawania cienkich (do 3 mm) blach ocynkowanych. Spawarka umożliwia podłączenie uchwytu typu Spool Gun (SG).
Cyfrowe sterowanie pozwala na pełną regulację parametrów, dynamiki łuku, charakterystyki oraz manualnego lub synergicznego trybu pracy w metodzie MIG/MAG. Zastosowanie w spawarce ustawień synergicznych dla stali zwykłej, nierdzewnej oraz stopów aluminium znacznie upraszcza jej obsługę i pozwala na użytkowanie przez osoby z mniejszym doświadczeniem oraz hobbystów. Zastosowanie pulsu lub podwójnego pulsu umożliwia uzyskanie lepszej jakości spoiny, wysokiej estetyki przy bardzo dużej wydajności.
Urządzeniem można spawać metodą standardowego MMA lub MMA z pulsacją, która pozwala na uzyskanie wyższej jakości spoiny. W MMA można regulować ARC FORCE, HOT START oraz wyłączać VRD.
DIGIMIG 200 Pulse umożliwia spawanie metodą TIG z pulsacją DC wraz z regulacją charakterystyki pulsu. Spawarka umożliwia wykorzystanie kilku trybów pracy łącznie z opcją spawania punktowego. Urządzenie posiada pamięć ostatniego ustawienia, czyli po jego wyłączeniu i ponownym załączeniu przywracane są ostatnio ustawione parametry. Możliwe jest również zapamiętanie 35 zestawów ustawień z łatwym dostępem do trybu zapisu/odtworzenia programu. Na wewnętrznej stronie pokrywy komory szpuli umieszczony został skrócony poradnik dla spawacza ułatwiający bieżąca obsługę urządzenia ze szczegółowym opisem dostępu do regulowanych parametrów pracy.
Spawarka wyposażona jest w unikatowy uchwyt MIG z pokrętłem w rękojeści umożliwiającym zdalną regulację napięcia/prądu spawania podczas pracy w trybie synergicznym.
W komplecie znajdują się także przewód masowy, przewód elektrodowy, oraz rolka do spawania aluminium.

Szczegóły produktu

Napięcie zasilania
230V
Wymiary [mm]
440x205x375
Prąd pulsacyjny
tak
Spawanie bez gazu
tak
Producent
Migomat Sherman
Pobór mocy [kVA]
5,7
Natężenie prądu spawania MIG [A]
40 - 200
Cykl pracy MIG [%]
200A / 60%
Podajnik drutu
wbudowany, 2 - rolkowy
Szpula drutu
? 5[kg], O200
Przełącznik 2T/4T
tak
Lutospawanie
tak
Synergia
tak
Napięcie biegu jałowego [V]
65
Natężenie prądu spawania MMA [A]
40 - 200
Hot Start
tak
Arc Force
tak
VRD
tak
Waga [kg]
13

Opinie

Brak opinii. Możesz być pierwszy i zgarnąć nagrodę
Produkt dodany do porównania
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć