Magnum 208 ALU z klapką

Migomat Magnum MIG 208 MMA ALU Synergia NEW z klapką 230V

U MI 208ALDII
W magazynie
1 829,00 zł
Brutto Wysyłka: natychmiast

Opis

Spawarka MIG 208ALU SYNERGIA marki MAGNUM jest lekkim przenośnym półautomatem spawalniczym wykonanym w technologii inwerterowej, zasilanym z sieci jednofazowej 230V. Urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz LCD oraz intuicyjny, łatwy w obsłudze panel sterowani. Zastosowana w urządzeniu funkcja synergii pozwala na szybkie ustawienie parametrów spawania.

WYKAZ PROGRAMÓW SYNERGICZNYCH:

- Fe - stale niestopowe niskostopowe,- Ss - stale nierdzewne i kwasoodporne,- Al - aluminium i stopy aluminium,- CuSi, CuAl - lutospawanie,- Flux - spawanie drutami rdzeniowymi, drutem samo-osłonowym,DOSTEPNE METODY SPAWANIA:

- MIG/MAG z synergią,- MIG/MAG z ustawieniami manualnymi,- TIG LIFT: za pomocą specjalnego uchwytu z zaworkiem, zapalanie łuku odbywa się wtedy przez lekkie potarcie elektrody nietopliwej o spawany materiał,- MMA: z wykorzystaniem topliwych elektrod otulonych rutylowych, zasadowych, kwaśnych.Źródło prądu zostało zbudowane w oparciu o najnowszą technologie wykorzystującą tranzystory IGBT, co przekłada się na zmniejszenie zakłóceń elektromagnetycznych, małe straty mocy, zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu oraz mniejsze zużycie energii.

Urządzenie posiada płynną regulacje parametrów spawania, wyposażone jest w przeciążeniowy układ zabezpieczenia termicznego, zapobiegający nadmiernemu przegrzewaniu się. Zastosowany w urządzeniu 2-rolkowy podajnik drutu z gniazdem "euro złącze" pozwala na podłączenie różnych typów uchwytów spawalniczych.

Spawarka charakteryzuje się szerokim zakres zastosowań, dedykowana jest do wszelkiego rodzaju prac spawalniczych w gospodarstwach domowych, warsztatach ślusarskich, warsztatach naprawczych itp.

ZESTAW ZAWIERA:

- Urządzenie MIG 208ALU SYNERGIA,- Przewód roboczy MIG/MAG,- Przewód roboczy MMA,- Uchwyt z zaciskiem masowy,- Instrukcję obsługi.


DANE TECHNICZNE:
- Zasilanie: AC 230 [V], 50 [Hz],
- Wymagane zabezpieczenie: 20 [A]
- Sprawność: 40 [%]
- Prąd spawania MIG/MAG: 20 - 180 [A]
- Napięcie spawania MIG/MAG: 15 - 23 [V]
- Napięcie biegu jałowego: 78 [V]
- Spawanie bez gazu: Tak
- Masa szpuli drutu: max: 5 [kg]
- Średnica drutu: 0,6/0,8/0,9/1,0 [mm]
- Klasa ochrony obudowy: IP21S
- Waga: 16 [kg]

Szczegóły produktu

Napięcie zasilania
230V
Typ uchwytu
MB 15 3m
Prąd pulsacyjny
nie
Spawanie bez gazu
tak
Producent
Migomat Magnum
Spawarka do aluminium
tak
Ilość rolek
2
Rodzaj spawarki
migomat
Podajnik drutu
wbudowany, 2 - rolkowy
Szpula drutu
D200
Przełącznik 2T/4T
tak
Lutospawanie
tak
Synergia
tak
Spawanie elektrodą otuloną MMA
tak
Stopień ochrony
IP21S
Waga [kg]
16 kg
Długość uchwytu
3m
Nowy produkt

Opinie

Brak opinii. Możesz być pierwszy i zgarnąć nagrodę

Zobacz także

Produkt dodany do porównania
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć