Fronius TransSteel 2200c...

Fronius TransSteel 2200c MultiProcess/Set/EF

4,075,220,860
Dostępny
10 249,00 zł
Brutto Wysyłka: natychmiast

Opis

 

TransSteel 2200c - kompaktowe profesjonalne urządzenie spawalnicze

TransSteel 2200 to kompaktowe rozwiązanie z gatunku „3 w jednym”. To pierwsza jednofazowa spawarka inwerterowa firmy Fronius, która ponadto umożliwia obsługę wielu metod spawania, w tym między innymi spawanie ręczne elektrodą otuloną, spawanie MIG/MAG oraz TIG. TransSteel 2200 wyróżnia się inteligentnym designem, prostotą obsługi, solidnym wykonaniem i wysoką niezawodnością, zaś przy masie zaledwie 15,5 kg jest to jedno z najlżejszych tego typu urządzeń na rynku.

STEEL TRANSFER TECHNOLOGY

  • STEEL to uniwersalna charakterystyka do prostych i szybkich zastosowań spawalniczych.
  • STEEL ROOT to charakterystyka stworzona specjalnie do wykonywania warstwy graniowej spoiny. Jej cechą szczególną jest dobre wypełnianie szczelin lub wypełnianie szerokich rowków.
  • STEEL DYNAMIC to charakterystyka ze szczególnie twardym i skupionym łukiem spawalniczym. Rezultatem są wysokie prędkości spawania i głębokie wtopienie.

TIG SPAWANIE PULSACYJNE

Spawanie pulsacyjne metodą TIG jest stosowane przede wszystkim w trudnych położeniach lub podczas spawania szczególnie cienkich materiałów. Zakres ustawień podczas spawania impulsowego mieści się w zakresie od 1 Hz do 990 Hz.

TAC FUNKCJA SCZEPIANIE

Prądy pulsacyjne wprawiają w drgania jeziorko spawalnicze. Ułatwia to sczepianie ze sobą elementów i skraca okres sczepiania. Łuk pulsacyjny ułatwia proces przy bardzo cienkich materiałach, gdyż w fazach mniejszej ilości prądu wprowadzana jest nieco niższa temperatura.

  • Oszczędność nawet 50% czasu dla użytkownika w porównaniu ze sczepianiem konwencjonalnym
  • Szybkie tworzenie punktów sczepiania bez odpalania krawędzi
  • Brak kolorowych nalotów w miejscach sczepiania
  • Funkcja punktowania

STYKOWE ZAJARZENIE

Spawanie pulsacyjne metodą TIG jest stosowane przede wszystkim w trudnych położeniach lub podczas spawania szczególnie cienkich materiałów. Zakres ustawień podczas spawania impulsowego mieści się w zakresie od 1 Hz do 990 Hz.

CZAS WSTĘPNEGO WYPŁYWU GAZU + WYPŁYW GAZU PO ZAKOŃCZENIU SPAWANIA

W zależności od ustawionego prądu spawania system TransSteel oblicza optymalny czas wypływu gazu po zakończeniu spawania. Poprawia to osłonę gazową końca spoiny i elektrody wolframowej.

Zestaw składa się z:

- źródło TransSteel 2200c BF

- uchwyt FRONIUS MIG/MAG MTG2100S FSC 3m/45
- uchwyt TIG Fronius TTG 2200 A F/UD/4m/TMC/Syst. (suchy , regulacja amperażu góra-dół , przycisk otwierający elektrozawór )

- zestaw startowy: kaptur mocujący 09/1,0 , rolka napędowa 0,8 T D23, rolka napędowa 0,9/1,0 T D23,rolka dociskowaD23, wkład spiralny do uchwytu MIG/MAG 1,0/5m , końcówka prądowa 0,8/M6/8x24, końcówka prądowa 1,0/M6/8x24

- przewód masowy 4m

- przewód elektrodowy 4m

- wąż gazowy zarobiony

Szczegóły produktu

Producent
Fronius
Nowy produkt

Opinie

Brak opinii. Możesz być pierwszy i zgarnąć nagrodę

Zobacz także

Produkt dodany do porównania
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć