Spawarki Sherman

Spawarki Sherman, Migomat Sherman - MIG/MAG, Inwertorowe, Przecinarki plazmowe

Nasze urządzenia wykorzystasz w przydomowym warsztacie, jak i profesjonalnym serwisie. Wszystko będzie zależało od tego, na jaki model się zdecydujesz. Posiadamy całe zestawy do spawania, jak i same migomaty. Nasze produkty cechuje doskonała jakość. W końcu Sherman to marka znana i ceniona przez klientów w Polsce i Europie.

Jakie produkty migomatów Sherman mamy w swojej ofercie?

Przede wszystkim na uwagę zasługuje zestaw Digimig 200 PULS. Zawiera on przewód masowy, przewód elektrodowy, maskę samościemniającą, butlę z mieszanką Ar/Co2 100%, reduktor Ar/Co2, drut, spawmix, końcówki prądowe 5 sztuk, dysze gazowe 2 sztuki. Co jeszcze proponujemy?

Migomat MIG 200 Speedy Mamy w ofercie między innymi migomat MIG 200 Speedy. Przeznaczony jest on do spawania ręcznego stali i metali kolorowych. To urządzenie świetnie sprawdzi się użyte do prac dorywczych i amatorskich. Możesz nim spawać metodami MIG MAG i MMA (elektrodą otuloną). Jeśli chodzi o metodę MIG MAG, wykorzystasz standardowe druty i osłony gazów ochronnych, ale także samoosłonowe druty proszkowe. Ten migomat Sherman zastosujesz w zamkniętych (lub zadaszonych) pomieszczeniach, które nie są narażone na działanie czynników atmosferycznych. Spawarka Sherman współpracuje ze szpulami drutu D100 i D200. W zestawie znajduje się uchwyt spawalniczy do spawania metodami MIG MAG, przewód masowy z zaciskiem kleszczowym, przewód elektrodowy, młotek ze szczotką i tarcza spawalnicza. Spawarka z możliwością ustawień manualnych.

Digimig 200 Synergic Spawarki Digimig 200 Synergic użyjesz do ręcznego spawania stali i metali kolorowych. Urządzenie pozwala spawać metodami MMA (elektrodą otuloną), TIG Lift, a także MIG MAG. Tę ostatnia zastosujesz równie z wykorzystaniem standardowych drutów w osłonie gazów ochronnych, jak i samoosłonowych drutów proszkowych. Spawarka Sherman migomat umożliwia podłączenie uchwytu typu Spool Gun z zamontowanym w nim podajnikiem drutu i szpulą D100 drutu stalowego lub kolorowego. Dzięki cyfrowemu sterowaniu łatwo ustawisz wszystkie parametry. W spawarce zastosowano ustawienia synergiczne dla stali zwykłej oraz dla stopów aluminium. Dzięki temu urządzenie jest proste w obsłudze (mogą go używać nawet początkujący spawacze). Można również korzystać z ustawień manualnych.

DIGIMIG 200 Pulse Sherman spawarki to narzędzia skierowane również do profesjonalistów. Im polecamy spawarkę DIGIMIG 200 Pulse. Możesz nią spawać metodami MIG MAG, MMA, TIG Lift. Tego rodzaju migomat spawalniczy wykorzystasz także do lutospawania cienkich blach ocynkowanych. Tu również podłączysz uchwyt Spool Gun. Tym, co wyróżnia opisywane przez nas urządzenie, jest zastosowanie w spawarce ustawień podwójnego pulsu, co umożliwia spawanie aluminium migomatem. Spawarką Sherman DIGIMIG 200 Pulse możesz spawać stal zwykłą, nierdzewną, a także stopy aluminium. Jeśli zdecydujesz się na spawanie metodą MMA, możesz użyć również MMA z pulsacją co bardzo ułatwia spawanie stali nierdzewnej jak i cienkich blach stalowych. Sprzęt ma takie funkcje jak: ARC FORCE, HOT START, VRD.

Półautomat spawalniczy pozwala spawać metoda TIG z pulsacją DC i regulacją charakterystyki pulsu. Urządzenia możesz używać, stosując kilka trybów pracy naraz. Spawarka DIGIMIG 200 Pulse zapamiętuje ostatnie parametry ustawienia, dzięki czemu nie musisz od nowa ich wgrywać. Narzędzie może zapamiętać 35 zestawów ustawień z łatwym dostępem do odtworzenia programu. W komplecie znajdziesz przewód masowy, przewód elektrodowy oraz rolkę podajnika do drutu aluminiowego.

DIGMIG 225 GDSKolejnym urządzeniem dedykowanym profesjonalistom jest MIG spawarka, czyli DIGMIG 225 GDS. Przeznaczona jest do spawania ręcznego stali i metali kolorowych metodami MIG MAG, MMA (elektroda otuloną), TIG Lift. Co wyróżnia tego typu spawarkę? Posiada ona wszystkie funkcje, które mają wyżej wymienione urządzenia, z tą różnicą, że ma możliwość zapamiętania 40 zestawów ustawień. Spawarka wyposażona jest także w osobny wyświetlacz numeru programu. Oprócz tego posiadamy jeszcze spawarki wykonane w technologii IGBT. Należy do nich migomat DIGIMIG 200 GD (pozwala spawać metodami MIG MAG, MMA, TIG Lift). Kolejnym urządzeniem producenta Sherman jest spawarka półautomatyczna MIG 200 M. Używając jej możesz spawać metodą MMA oraz MIG MAG. Co wyróżnia tę spawarkę? Sprzęt nadaje się do spawania różnymi rodzajami drutu bez konieczności przezbrajania urządzenia.

Posiadamy również migomaty: Sherman MIG 320 Y/4R, MIG 230/2 oraz DualMIG 210 S3.

Jak widzisz, mamy w ofercie urządzenia spawalnicze o zaawansowanej technologii. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że proponujemy samych liderów wśród spawarek.

Produkt dodany do porównania
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć